Eventy

Wieczory kawalerskie

Shine Club Rzeszów to idealne miejsce, żeby pożegnać swój kawalerski stan. W końcu wieczór kawalerski musi być najlepszy. Dlaczego najlepiej zorganizować go u nas? Bo wszystkie atrakcje przygotowane dla Pana Młodego najlepiej sprawdzą się w klubowej przestrzeni. Zadzwoń już teraz pod numer 500 143 936 i zarezerwuj idealną na tę okazję lożę.

Wieczory panieńskie

Wieczór panieński to najlepsza okazja, żeby zaszaleć w gronie przyjaciółek i odprężyć się przed najważniejszym dniem w życiu! Shine jest idealnym miejscem, żeby przeżyć niezapomnianą imprezę w przestronnych i eleganckich wnętrzach klubu. Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji loży w strefie VIP – miejscu, który spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającej przyszłej panny młodej.

Imprezy firmowe

Shine Club Rzeszów to także ciekawa propozycja na spotkanie biznesowe lub imprezę firmową. Najlepsza zabawa, najlepsza integracja oraz efekty biznesowe – a wszystko to w eleganckich designerskich wnętrzach. Idealna okazja zarówno dla firm jak i partnerów biznesowych na poprawę relacji. Skróć dystans ze swoim partnerem biznesowym. Poznajcie się nawzajem w nieformalnych okolicznościach. Efekty mogą przynieść lepsze rezultaty niż wiele godzinnych spotkań przy stole w sali konferencyjnej.

Catering

W naszej ofercie znajduje się również profesjonalny catering! Zadbaj o swoich gości dzięki drobnym przekąskom będącym idealnym dodatkiem do każdej imprezy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 500 143 936 [środa – sobota, 14:00-18:00] – doradzimy i wspólnie ustalimy zestaw przekąsek idealnie dopasowany do okoliczności. Nie zapominamy też o mniejszych grupach – obsługujemy także pojedyncze stoliki po uprzednim kontakcie z klubem.

  • 3-ego Maja 11, 35-030 Rzeszów
  • Czwartek - Sobota: 21:00 - 04:00
  • REZERWACJE: (+48) 500 143 936  (środa-sobota 14:00-18:00)
  • rzeszow@shineclub.com.pl